Home Beschikbaarheidskalender Nieuws Contact ☰ Menu
Beschikbaarheid & Boeken Prijzen Foto's Informatie ErvaringenLocatie & RouteReglement

Lac des Demoiselles

LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-3
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-5
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-6
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-9
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-2
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-3
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-10
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-11
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-12
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-8
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-4
previous arrow
next arrow
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-3
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-5
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-6
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-9
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-2
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-3
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-10
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-11
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-12
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-8
LacdesDemoiselles-karpervissen-carpfishing-big-carp-holiday-1-4

Over Lac des Demoiselles

Tussen Poitiers en Limoge, bij het kleine dorpje Chez Gouillard in het glooiende Franse landschap ligt aan een doodlopend boeren weggetje het mooie Lac des Demoiselles “Het water van de libellen”. Als u het eigen terrein van de erg vriendelijke Engelse eigenaren Marc en Yvonne oprijdt, wordt u direct omringt door een vakantiegevoel. Rust, natuur en een schitterende tuin met veel diversiteit aan bloemen. Maar voor de familie leden die er graag op uit gaan is er veel mogelijk binnen heen half uur tot een uur rijden.

Het terrein is in totaal 10 hectare groot en volledig omheind. Wanneer u het terrein oprijdt komt u op de binnenplaats terecht. Hier staat de woning van Marc en Yvonne. Daar vlakbij staat ook een prachtige gite (frans huisje). Welke in 2021 met hart en ziel is gerenoveerd door Mark en Yvonne. Verder gelegen op het terrein staat een mobile home en daar vlakbij het meer waar de mooie karpers zwemmen. Een ideale locatie voor het gezin.


Het terrein

U kunt als het ware het terrein in tweeën delen. Waarvan de gite en het huis van Mark en Yvonne een apart afgesloten gedeelte is. Dan krijgt u de grote achtertuin van meerdere hectare. Wanneer u door het hek van de achtertuin loopt ziet u het weidse beeld van een glooiend Frans landschap, het meer, de mobile home in de verte en te midden van dit een mooi zwembad, welke apart is omheind. De gite staat ongeveer een 100 meter van het meer af. En de mobile home staat 50 meter van het meer af.

De accommodaties

De gite heeft op de eerste verdieping 1 slaapkamer met een luxe tweepersoonsbed. Beneden vind u de keuken die compleet is ingericht, de woonkamer en de badkamer met toilet en douche. Voor de gite is het mogelijk om deze bij grotere groepen extra erbij te huren. Deze optie is mogelijk voor 2 niet vissers in overleg.

De mobile home huurt u in combinatie met het meer. U heeft het meer geheel voor maximaal 2 vissers en hier hoort de nette mobile home bij voor maximaal 4 personen. Een ingerichte keuken, keuken tafel, douche, toilet.
De mobile home staat ongeveer een 50 meter van het water. Nachtvissen moet dan ook vanuit een bivvy langs het water gebeuren
Indien u zowel het meer als de gite huurt heeft u automatisch ook het zwembad erbij.
Als u alleen de mobile home en het meer huurt kan het zwembad er optioneel worden bij gehuurd.

Het meer

Het meer zelf in iets groter dan 1 hectare en heeft dieptes tot 4 meter. De bodem is afwisselend zacht, naar klei of gravel. Het loont dus om hier met het plaatsen van de hengels extra tijd in te steken. Er zijn meerdere stekken gecreëerd om hier je bivvy op te kunnen zetten. Alleen is de dam verboden om vanaf te vissen. De ondiepere delen van het meer hebben lelievelden. Verder zijn er geen obstakels waar u last van kunt hebben.

Het visbestand

Dit afgelegen en ongestoorde meer varieert in diepte van 1 meter in het ondiepe water tot 4 meter op het diepste punt. De waterkwaliteit is uitstekend, wat bijdraagt aan gezonde vissen en een goede groei bevordert. Je zult ook een aantal kleinere karpers vinden die voor de toekomst worden gekweekt, variërend van 10 pond tot 20 pond. Met de hulp en het advies van Jean-Noel Retailleau (de ervaren eigenaar van het bedrijf) is een winter voer programma geïmplementeerd en zijn toekomstige uitzettingen gepland om het aantal grotere vissen te vergroten. Het bestand is goed te noemen. Er zwemmen ruim 100 karpers waarbij de zwaarste net over de 23 kilo is. Dit is echt een water waar je heerlijk kan zitten en je vis kan vangen. Ook zal Mark je met alle vragen bijstaan.

Foto’s

Wilt u graag meer foto’s zien van Lac des Demoiselles, kijk dan op onze Facebookpagina Angling Escapes Benelux


Tags: Accommodatie aan het water, betaalwater, Betaalwater Frankrijk, Boot en/of voerboot toegestaan, etang demoiselles, karpervissen, karpervissen in Frankrijk, Vissen en Vakantie, vissen met de familie, vistrip, visvakantie in frankrijk, visvijver, viswater,

Prijzenoverzicht

Wanneer u de aankomst en vertrekdag selecteert in de agenda, aantal personen/vissers selecteert, dan wordt er automatisch een prijsberekening weergegeven.
En kunt u online boeken.

Te boeken per week maximaal 5 personen waarvan 3 vissers

Prijs per week            €995,- max. 2 voor vissers
Niet vissers kosten    €100,- per week max. 4 personen

Zwembad huur          €50,- per week indien mogelijk
Gite                              Prijs en beschikbaarheid in overleg voor max 2 personen

Alle prijzen zijn exclusief € 20,- boekingskosten.


Beschikbaarheid & Boeken

Prijzen vanaf
Per week


van zaterdag t/m zaterdag

€995,- gehele meer 2 vissers


Aanvullende informatie


 Maximaal aantal personen: 6
 Waarvan max. aantal vissers: 2
 Honden toegestaan: Nee
 Wateroppervlakte: 1ha
 Zwaarste gevangen vis: 26kg
 Aantal visstekken: 8
 Faciliteiten: Gas,Water,Electra,Toilet,Douche

 Locatie & Route



Waarom boeken bij Angling Escapes?

 Veilig en betrouwbaar
 Direct betalen via div. betaalmethodes
 4.6 van de 5 sterren op Google
 4.5 van de 5 sterren op Facebook
 In 3 simpele stappen geregeld!
 Veilig en betrouwbaar

      1. Selecteer aankomst en vertrek
      2. vul uw gegevens in
      3. Bevestiging en betaling

    

Een beoordeling schrijven

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Angling Escapes
Average rating:  
 0 reviews
Copyright Angling Escapes | © 2023. All Rights Reserved