Over Extremadura Karper, Spanje
Rust, natuur, heel veel ruimte en mega monster karpers! Orellana heeft maar liefste een oppervlakte van 5000 hectare water. Dit pakket is voor de visser die zich aangesproken voelt bij de eerste woorden. Het Orellana stuwmeer is die hard vissen en bevind zich in de provincie genaamd Extramadura midden in de Spaanse wildernis. Ongeveer 150km van de Portugese grens. Voor veel mensen een onbekend gebied.
Mensen die met eigen vervoer komen, zullen er ook rekening mee moeten houden dat veel wegen die leiden naar de waterkant zand wegen zijn met kuilen, bulten en rotsen.
In Extremadura liggen 3 mega stuwmeren, waarvan Orellana de mooiste bewoners heeft aan karper. Verder zwemmen er mega snoeken, black bass en de amerikaanse kanaal meerval. In de jaren 60 zijn er karpers uitgezet op Orellana en sindsdien niet meer. Maar de karper doet het hier erg goed. Door de mega bron aan rivierkreeftjes en de warme temperaturen plant de karper zich hier goed voort. De karpers zijn giga sterk en de gevechten zijn dan ook langdurig. Voor de karper visser natuurlijk een ongekende droom. Wanneer je door het kristal heldere water de vis vanuit de boot weer de diepte in ziet schieten.
We werken samen met David Molina een bekende visser in Spanje, om zo jou kansen te vergroten, op het vangen van een Orellana monstercarp!
Meer informatie
In Extremadura zijn er 3 mega reservoirs, waarvan Orellana de mooiste bewoners van karpers heeft. Verder bevat dit water gigantische snoek, blackbass, snoekbaars en meerval. In de jaren zestig werden de karpers opgeslagen in Orellana en sindsdien is er nooit meer opnieuw gevoed, want de vissen hier zijn doordrenkt van geschiedenis en zijn blijven kweken en bloeien in het voedselrijke water van dit immense reservoir. Vanwege de mega bron van rivierkreeft en de warme temperaturen groeien de karpers tot enorme proporties in dit meer en zijn ze allemaal in onberispelijke staat. Als je een van de mooie karpers die hier woont drilt, verwacht dan een heftige strijd met deze wilde krijgers, de gevechten zijn krachtig en gaan op zijn zachtst gezegd, Geweldig! Voor de serieuze karpervisser wordt het niet veel beter dan dit, een waar paradijs.
Het is vermeldenswaard dat de eilanden hier beschermd zijn voor de dieren en het wild en dat er zeer hoge boetes worden gerekend als u gezien wordt vanaf uw boot op een van deze beschermde gebieden/eilanden, dus het is niet verstandig om ze te betreden gaan. Vanwege het strikte behoud van de natuur in het gebied, blijft het water vol leven, natuurlijk en puur! En heeft Orellana zelf de Europees blauwe vlag, omdat er geen industrie aan verbonden zit.
Nachtvissen
Er is een speciale nachtvisserijzone gecreëerd voor vissers, die met de auto te bereiken is. Maar hier mag niet vanuit een bivvy gevist worden. Voor de meeste gebieden is nachtvissen verboden en als u betrapt wordt op het vissen in een onbevoegd gebied, dan loopt u het risico op een boete. De hoogte van deze boetes varieert, gezien de regelgeving niet duidelijk is. Daarom word het ook vaak gedoogd. Over het algemeen kun je voor Orellana overal vissen gedurende de dag vanaf zonsopgang tot de zon onder gaat vissen.
Het standaardpakket is geprijsd per week, maar als u minder of meer dan 7 dagen wilt vissen, kunt u een e-mail sturen naar info@anglingescapes.nl zodat we een pakket op maat kunnen aanbieden.
Extrema Fishing Spain-pakket
6 nachten / 7 dagen vissen op Orellana
5 / 6 dagen vissen met transport per boot naar een visplek op Orellana
Ondersteuning van een lokale top visgids
Hengelsportuitrusting: Bivvy, strecher, stoel, hengels, rodpod, schepnet, onthaakmat, weegschaal, weightsling.
Rubberboot met fishfinder, elektromotor, batterij en reddingsvest (per boeking, bij 4 of meer vissers een tweede boot met toebehoren)
Kookspullen + koelbox (pannen, bestek, borden, kopjes, gasstel, gasflesjes)
Boodschappenservice 2x
Voor gevoerde stekken
Inclusief visvergunningen
Exclusief: End-tackle, molens, beetverklikkers, slaapzak.
Extra opties
(Voer de onderstaande opties in het commentaargedeelte van uw reservering in of stuur een e-mail naar info@anglingescapes.nl om meer te weten te komen over deze pakketten)
Tegen meerprijs
Boilies 10 kilo €65,-
Particle en tigernoten mix 10 kilo €30,-
Overnachting voor de aankomst/vertrekdag
Ophaal en breng service luchthaven Sevilla €300,-
Ophaal en breng service luchthaven Madrid €350,-
Prijzenoverzicht
Wanneer u de aankomst en vertrekdag selecteert in de agenda, aantal personen/vissers selecteert, dan word er automatisch een prijsberekening weergegeven.
En kunt u online reserveren.
Te boeken per 7 dagen of meer maximaal 4 vissers
- Niet visser €250,- per week
- Prijs per week 1 visser €600,-
- Prijs per week vanaf 2 vissers €550,- per visser
Tegen meerprijs
Boilies 10 kilo €65,-
Particle en tijgernoten mix 10 kilo €30,-
Overnachting voor de aankomst/vertrekdag
Ophaal en breng service luchthaven Sevilla €300,-
Ophaal en breng service luchthaven Madrid €350,-
De prijs is exclusief eenmalig € 20,- boekingskosten.
Beschikbaarheid & Boeken
Aankomstdag vrij naar keuze
Aanvullende informatie
Waarvan max. aantal vissers: 4
Honden toegestaan: Ja, kan los op het terrein
Wateroppervlakte: 5084ha
Zwaarste gevangen vis: 36kg+
Faciliteiten: Toilet
Impressie video

Waarom boeken bij Angling Escapes?
Veilig en betrouwbaarDirect betalen via div. betaalmethodes
4.6 van de 5 sterren op Google
4.5 van de 5 sterren op Facebook
In 3 simpele stappen geregeld!
Veilig en betrouwbaar
1. Selecteer aankomst en vertrek
2. vul uw gegevens in
3. Bevestiging en betaling
Een beoordeling schrijven
Submit your review | |
Erg mooi, goed en duidelijk ontvangen. Helaas spreekt in die regio niemand Engels of Duits. Gelukkig onze gids wel! Alleen met de auto kun je niet overal komen.
in een woord GEWELDIG! Goed begeleid door Edwin. Een tip twee weken was te kort.
Erg mooi! Volgend jaar weer.