Over Casa Italia, Spanje
Via een echte Spaanse zandweg bereikt u een mooi huis aan de oever van een enorm stuwmeer Orellana provincie Extremadura welke geschikt is voor 8 personen. Met een echte Spaanse weg bedoelen we dat ook letterlijk want de laatste 3 kilometer gaat over een onverharde weg met stenen en rotsen. Maar ja, als de Spanjaarden eroverheen kunnen, waarom wij dan niet? Kwestie van rustig rijden en dan lukt het prima.
Na deze spannende rit (je zal merken dat hoe vaker je hem rijdt, je steeds sneller durft) komt je dan ook in een wel verdiend paradijs. Slechts een vijftal huisjes aan de waterkant waarvan de meeste niet eens bewoond zijn m.u.v. de weekenden voor de vakantie. Het huis zelf staat ongeveer 20 meter vanaf de waterkant (afhankelijk van welke periode je gaat, gezien Orellana een stuwmeer is, in de zomer zal dit zo’n 15 meter verder zijn) en biedt de mogelijkheid om vanuit het huis te vissen.
Orellana is 5000 hectare groot en zeer helder waardoor je er ook spectaculair kunt duiken. Het uitzicht vanaf het terras is onbetaalbaar. De woeste ruige bergen op de achtergrond maken het sfeertje compleet. De landtong waar het huis zich bevindt is uitermate rustig. Een plek waar de tijd jaren heeft stil gestaan.
De Accommodatie
Wanneer je binnenkomt bevind je je gelijk in de woonkamer van Casa Italia met een zitgedeelte en tafel met stoelen, bank met tafel en een openhaard. Aan je linkerhand bevinden zich de ingerichte keuken met een wasmachine, 3 slaapkamers en een badkamer. Aan je rechterhand loop je de woonkamer van Casa Italia door en is er een deur naar de garage. Wanneer je rechtdoor loopt kom je bij de openslaande deuren van het overkapte terras en de mooie grote tuin. Het terras maakt het mogelijk om heerlijk buiten te ontbijten, te lunchen, je avondeten te nuttigen of gewoon tussendoor te genieten van een glas bier of een goed glas wijn. Vanwege het warme en mooie klimaat, vindt het leven in Spanje voornamelijk buiten plaats. Het huis is voorzien van spaanse tv. Casa Italia wordt verwarmd en gekoeld door 3 airco’s die op verschillende plaatsen in het huis zijn.
Meer informatie over de accommodatie
Het huis is volledig ingericht volgens de Spaanse normen. Casa Italia behoord tot een van de luxe huizen die verhuurd word. In de volledig ingerichte keuken bevindt zich een koelkast, wasmachine en allemaal keukengerei. Veel huizen in het gebied van Orellana la Vieja hebben niet altijd water of elektriciteit. Dit wordt dan gewonnen op verschillende manieren. Casa Italia is wel voorzien van elektriciteit en stromend water. De woonkamer is voorzien van een TV met spaanse zenders en een houtkachel. Helaas heeft Casa Italia geen wifi wel zijn er 3 airco’s die zowel koelen als verwarmen. Het complete perceel is volledig omheind, dus ideaal om uw huisdier mee te nemen.
Indeling huis eerste verdieping:
– Vide die uitkijkt op de woonkamer
– Slaapkamer 1: 1x tweepersoons bed
– Badkamer met douche en toilet
Indeling huis begaande grond:
– Keuken (volledig ingericht potten, pannen, bestek en een wasmachine)
– Woonkamer
– Garage
– Slaapkamer 2: 1x tweepersoons bed
– Slaapkamer 3: 2x eenpersoons bed
– Slaapkamer 4: 2x eenpersoons bed
– 2 x Badkamer met douche en toilet
Het Stuwmeer Orellana (Extremadura)
Als u uw oprit naar beneden loopt komt u aan bij het meer zelf waar u ook uitstekend kunt zwemmen. Het meer heeft als enig Spaans binnenwater de ‘blauwe vlag’. En is een van de schoonste Europese wateren. Dit betekent dat het water zeer schoon en helder is. Omdat het een stuwmeer is, zijn er ook veel verschillende dieptes te vinden, zelfs vlak voor het eigen huis tot wel 15 meter diep. Qua visserij kunt u hier vissen op karper, black bas, snoek, snoekbaars, amerikaanse kanaalmeerval. Het is eventueel mogelijk om visuitrustingen te huren. Neem hiervoor contact met ons op. Wel adviseren wij ten alle tijde om uw eigen molens en beetsounders mee te nemen. Mocht je met de auto deze kant opkomen, dan is extra lood zeker geen overbodige luxe. Ook zitten er veel rivierkreeften in het water. Hierom is een extra voorraad aan krimpkous zeker een aanrader. Nachtvissen is niet toegestaan. Wel is er een nachtviszone op Orellana en kunnen wij voor u een boottransport regelen.
De Omgeving
Het Orellana stuwmeer in de provincie Extramadura is de laatste van de drie grote stuwmeren die het peil van de Guadiana-rivier regelen (gezien vanaf de plek waar deze Extremadura binnenkomt) en ligt tussen de streken La Serena en Vegas Altas del Guadiana (beiden provincie Badajoz). In het landschap domineren de stilstaande wateren van het stuwmeer, geflankeerd door halfhoge gebergtes (Sierra de Pela, 724 m., Sierra del Castillo, 697 m.) die uitsteken boven de grote oppervlaktes. In het dorpje Orellana la Vieja, vlakbij de woning, kunt u de Spaanse cultuur opdoen of ’s avonds naar de leuke barretjes en restaurants gaan. Ook in de haven zijn restaurants en in de zomermaanden worden hier verschillende activiteiten gehouden. Een supermarkt is binnen 15 minuten te bereiken met de auto. In Orellana la Vieja word ook elke zaterdag een markt gehouden met allemaal lekkere lokale groeten en fruit. Een aanrader om te kopen is de gegrilde kip!
Prijzenoverzicht
Wanneer u de aankomst en vertrekdag selecteert in de agenda, aantal personen/vissers selecteert, dan word er automatisch een prijsberekening weergegeven.
En kunt u online reserveren.
Te boeken per week maximaal 6 personen
- Prijs per week € 1450,- voor 6 personen
Voor elke extra persoon €150,- per week met een maximum van 8 personen.
Extra opties
Visvergunning €15,- per persoon
Handdoeken €15,- per persoon
Bedlinnen € 15,- per persoon
Hout voor de open haard €10,- per zak
Boottransport €65,- per persoon met een minimum van 2 personen
Rubberboot met dieptemeter en benzine motor €250,- per week
Hengelsport uitrusting karpervissen of roofvissen, prijs in overleg
Ophaal en brengservice vanaf het vliegveld €350,- (in overleg betreft het aantal personen)
Alle prijzen zijn exclusief € 20,- boekingskosten.
Beschikbaarheid & Boeken
Vislocatie in overleg
Aanvullende informatie
Waarvan max. aantal vissers: 8
Honden toegestaan: Ja, kan los op het terrein
Wateroppervlakte: 5084ha
Zwaarste gevangen vis: 36kg+
Faciliteiten: Gas,Water,Electra,Toilet,Douche
Impressie video

Waarom boeken bij Angling Escapes?
Veilig en betrouwbaarDirect betalen via div. betaalmethodes
4.6 van de 5 sterren op Google
4.5 van de 5 sterren op Facebook
In 3 simpele stappen geregeld!
Veilig en betrouwbaar
1. Selecteer aankomst en vertrek
2. vul uw gegevens in
3. Bevestiging en betaling
Een beoordeling schrijven
Submit your review | |
We wouden altijd al een keer vissen op het stuwmeer Orellana. Wat een schitterend gebied. Ruig en robuust. De weg naar het huis was wel een uitdaging, maar went al gauw. En gelukkig is een deel van de weg opnieuw geasvalteerd. Het huis is mooi en luxe. Maar ik zat liever dichterbij het water.